ساعت ٢:۱٩ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/۱٠/٢٥  کلمات کلیدی: دفترتان را ساماندهی کنید

اگر دفتر کار خانگی شما محلی برای انجام دادن پروژه هایتان نیز هست از یک صفحه چادار و زیبا ککه قابل تهیه است استفاده کنید . صفحه جادار را با اسپری رنگ کنید . مکان مناسب برای آن را پیدا کنید و آن را به دیوار نصب کنید .اگر تصمیم دارید کتاب یا اجسام سنگین د آن بگذارید ، صفحه را درر زایدههای میل شکلی محکم نید. از طبقه ها و قلاب های متناسب با نیازتان استفاده کنید.


5. یک دیوار اصلی را کاغذ دیواری کنید


به دیوارهایتان طرح اضافه کنید بدون اینه از لحاظ بصری شلوغ بنظر برسد. یک دیوار اصلی در یک اتاق انتخاب کنید و آن را با اغذ دیواری که حداقل یک رنگش همرنگ دیگر دیوارها باشد، بپوشانید.این دیوار اصلی یک حس هنری در اتاق ایجاد میکند. ار در حال رنگ کردن دیووارها هستید اول دیوارها را رنگ کنید و بعد از کاغذ دیواری استفاده کنید.


6. میز قهوه شیک و ارزانیک میز قهوه آسان و بی همتا با استفاده از دو جعبه چوبی قابل حمل بسازید . جعبه ها را به هم محکم کنید ، یککی را روی دیگری قرار دهید و برای این کار از پیچ های چوبی استفاده کنید صفحه های فیبری را در اندازه های متوسط ببرید و به سطح و انتهای جعبه ها بچسبانید.
آن را رنگ کنید و بگذارید خشک شود.یک رومیزی کوچک به اندازه وسط میز ببرید و بعد آن را با چسب مناسب به میز بچسبانید.پایه های کوچکی به انتهای میز اضافه کنید.